Oferta specjalna

Szanowni Państwo,

11 lipca wraz z dwutygodnikiem „Krakowski Rynek Nieruchomości” ukazał się piąty, ostatni numer unikalnej publikacji „Najem 2014. Poradnik dla wynajmującego i najemcy”. Wydawnictwa, w którym znalazły się praktyczne porady z zakresu zarządzania i opłacalności najmu, i w którym kompleksowo wyjaśnione zostały aspekty prawne, ekonomiczne i społeczne tej formy inwestowania. Do tej pory to merytoryczne wydawnictwo, składające się z pięciu zeszytów zebranych w specjalnym segregatorze, spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony osób prywatnych inwestujących w nieruchomości często oszczędności życia.
Dla Klientów biur nieruchomości Poradnik z pewnością będzie stanowić drogowskaz, który pomoże uniknąć podstawowych błędów związanych z inwestowaniem w lokale przeznaczone pod najem.
Jesteśmy przekonani, że dla ogromnej części Państwa Klientów Poradnik będzie cennym źródłem informacji przy podejmowaniu ważnych decyzji o zakupie mieszkania, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną. Proponujemy Państwu zakup wydawnictwa „Najem 2014. Poradnik dla wynajmującego i najemcy” z możliwością umieszczenia reklamy Państwa biura nieruchomości na okładkach segregatora.
Zanim zamówią Państwo kolejne gadżety z firmowym logiem, warto zastanowić się nad tym, czy Państwa Klient nie zasługuje na coś naprawdę wartościowego.

Oferta specjalna

Zadzwoń i zamów: 784-001-837

Partnerzy

Współpraca